Archos Access 18F parametry, specifikace a recenze

Displej
1.77", 128 x 160 pixelů
Zadní fotoaparát
0.08 Megapixelů
Baterie
600 mAh

Detailní seznam technických parametrů, specifikací, hodnocení a expertní recenze telefonu Archos Access 18F. Získejte komplexní pohled na váš vybraný telefon a zjistěte, zda právě tento bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Využít můžete také funkce srovnání s dalšími konkurenčními telefony.

DESIGN A ROZMĚRY Archos Access 18F
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Tlačítkový
Výška 113.3 mm Horší než 70 % hodnocených telefonů.
Šířka 46.3 mm Horší než 89 % hodnocených telefonů.
Hloubka 12.6 mm Horší než 64 % hodnocených telefonů.
Váha 65 g Lepší než 99 % hodnocených telefonů.
Voděodolnost -
SAR 1.388 W/kg (tělo), 0.517 W/kg (hlava)
Integrované součásti FM rádio, LED svítilna
Typ konektoru Micro-USB - 5 pin Micro-USB Type B
Headset jack - mini-phone 3.5mm
Typ SIM karty (velikost) Mini SIM
Počet SIM karet Dual-SIM

Design mobilního telefonu Archos Access 18F disponuje rozměry o velikosti 113.3 mm x 46.3 mm x 12.6 mm a hmotností 65 g.

Zobrazit více
DISPLEJ Archos Access 18F
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) 1.77" Horší než 98 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 128 x 160 pixelů Horší než 89 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 1.77" palců. Menší displeje telefonu nemusí být nutně nevýhodou. Jsou snadnější na ovládání jednou rukou. Neposkytují však takový zážitek například ze sledování videí nebo hraní her, proto jsou vhodnější pro méně náročné uživatele. Pokud se tak řadíte mezi ty, kdo si vystačí se základními funkcemi a nevyužívají telefon například pro pravidelné sledování videí či hraní her, tato velikost je plně dostačující. LCD displeje v současnosti ustupují do pozadí. Důvodem je zejména vyšší spotřeba energie. Navíc je jejich nevýhodou nižší zobrazovaný kontrast barev, což se může projevit například ve výsledných fotografiích. Na druhou stranu jsou telefony s LCD displejem zpravidla levnější než ty s OLED technologií.

Rozlišení displeje Archos Access 18F je 128 x 160 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PAMĚŤ Archos Access 18F
Vnitřní paměť (interní úložiště) -
Podporované paměťové karty microSDHC - až 32 GBNavíc, pokud potřebujete větší paměť, tak tento model nabízí možnost vložení paměťové karty a tím navýšení velikosti paměti.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT Archos Access 18F
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 0.08 Megapixelů Horší než 99 % hodnocených telefonů.
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu Archos Access 18F má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Vysoké rozlišení objektivu ne vždy znamená vysokou kvalitu výsledných fotek. Hlavní objektiv má rozlišení 0.08 Megapixelů, ale zaměřte se také na velikost pixelu či světelnost.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ Archos Access 18F
Kapacita baterie (velikost) 600 mAh Horší než 99 % hodnocených telefonů.
Pohotovostní doba 216 hodin Horší než 82 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 360 minut Horší než 67 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání (GSM): až 360 min
Pohotovostní režim (GSM): až 216 hod.
Technologie baterie Lithium Ion

Velikost baterie telefonu Archos Access 18F je 600 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Pohotovostní doba je 216 hodin. Tento údaj vyjadřuje, po jak dlouho dobu vydrží telefon na jedno nabití v případě, že ho zvlášť aktivně nepoužíváte. Výdrž baterie při volání je, podobně jako Standby time údaj, který nám říká, jak dlouho na jedno nabití vydrží telefon při nepřetržitém telefonování. U telefonu Archos Access 18F je to 360 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE Archos Access 18F
Technologie GSM
KOMUNIKACE Archos Access 18F
Přenos dat GPRS
2G technologie připojení 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth 2.0
Služby pro zasílání zpráv SMS

Pomocí Bluetooth 2.0 pak snadno propojíte telefon s dalšími zařízeními s bezdrátovou komunikací, jako jsou například sluchátka, reproduktory, televize nebo tablet a další.

Zobrazit více
MULTIMÉDIA Archos Access 18F
Podporované zvukové (audio) formáty MP3
FUNKCE Archos Access 18F
Funkce telefonu Reproduktor, časovač hovorů, konferenční hovor, letový režim, vibrační upozornění
Další funkce telefonu Budík
OSTATNÍ Archos Access 18F
Obsah balení Náhlavní souprava s hands-free, napájecí adaptér

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Archos

Další projekty: