TelForceOne Myphone HAMMER 3 parametry, specifikace a recenze

Displej
2.4", 240 x 320 pixelů
Zadní fotoaparát
0,3 megapixelu
Vnitřní paměť
32 MB
RAM
32 MB
Procesor
MediaTek
Baterie
2000 mAh

Detailní seznam technických parametrů, specifikací, hodnocení a expertní recenze telefonu TelForceOne Myphone HAMMER 3. Získejte komplexní pohled na váš vybraný telefon a zjistěte, zda právě tento bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Využít můžete také funkce srovnání s dalšími konkurenčními telefony.

DESIGN A ROZMĚRY TelForceOne Myphone HAMMER 3
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Tlačítkový - odolný
Výška 133.5 mm Horší než 51 % hodnocených telefonů.
Šířka 58 mm Horší než 67 % hodnocených telefonů.
Hloubka 18 mm Horší než 82 % hodnocených telefonů.
Váha 156 g Horší než 61 % hodnocených telefonů.
Barva telefonu Černá
Ochrana (odolnost) Nárazuvzdorný, prachotěsný, vodotěsný, odolný proti pádu
Voděodolnost Ano Lepší než 86 % hodnocených telefonů.
Stupeň krytí (IP rating) IP68
SAR 1.725 W/kg
Integrované součásti FM rádio, LED svítilna
Typ konektoru Micro-USB
Headset jack - mini-phone 3.5mm
Počet SIM karet Dual-SIM

Design mobilního telefonu TelForceOne Myphone HAMMER 3 disponuje rozměry o velikosti 133.5 mm x 58 mm x 18 mm a hmotností 156 g. Za zmínku stojí také voděodolnost mobilního telefonu.

Zobrazit více
DISPLEJ TelForceOne Myphone HAMMER 3
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) 2.4" Horší než 84 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 240 x 320 pixelů Horší než 75 % hodnocených telefonů.
Jemnost displeje 167 ppi Horší než 97 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 2.4" palců. Menší displeje telefonu nemusí být nutně nevýhodou. Jsou snadnější na ovládání jednou rukou. Neposkytují však takový zážitek například ze sledování videí nebo hraní her, proto jsou vhodnější pro méně náročné uživatele. Pokud se tak řadíte mezi ty, kdo si vystačí se základními funkcemi a nevyužívají telefon například pro pravidelné sledování videí či hraní her, tato velikost je plně dostačující. LCD displeje v současnosti ustupují do pozadí. Důvodem je zejména vyšší spotřeba energie. Navíc je jejich nevýhodou nižší zobrazovaný kontrast barev, což se může projevit například ve výsledných fotografiích. Na druhou stranu jsou telefony s LCD displejem zpravidla levnější než ty s OLED technologií.

Rozlišení displeje TelForceOne Myphone HAMMER 3 je 240 x 320 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px. Pokud toužíte po dokonalém obrazu, zaměřte se kromě rozlišení také na jemnost displeje. Toto číslo udává, jak ostrý obraz bude. Ty nejlepší telefony dnes mají jemnost displeje 450 ppi a vyšší, průměrně se ale tato hodnota pohybuje kolem 350-400 ppi. To je dostatečné proto, abyste si užívali jemný a ostrý obraz. Tento model má jemnost displeje 167 ppi.

Zobrazit více
PROCESOR TelForceOne Myphone HAMMER 3
Typ procesoru (CPU) MediaTek
Označení procesoru MTK6261

Typem procesoru TelForceOne Myphone HAMMER 3 je MediaTek.

Zobrazit více
PAMĚŤ TelForceOne Myphone HAMMER 3
Operační paměť RAM 32 MB Horší než 97 % hodnocených telefonů.
Vnitřní paměť (interní úložiště) 32 MB Horší než 99 % hodnocených telefonů.
Podporované paměťové karty microSDHC, microSD - až 32 GB

Paměť telefonu má velikost 32 MB. Kapacita interního úložiště je často klíčovým parametrem, jelikož určuje, kolik souborů, fotek, aplikací a dalších telefon dokáže „uskladnit“. Tato kapacita paměti je ideální pro ty, kteří v telefonu mají pár základních aplikací a pár desítek fotek. Pokud nevyužíváte telefon ke hraní her, či nepotřebujete ukládat fotky ve vysokém rozlišení, tato velikost vám stačí. U nových chytrých telefonů se však s takto nízkou kapacitu již spíše nesetkáte. Standardem jsou dnes paměti okolo 64 a 128 GB. Nejlepší telefony disponují interní pamětí 256 GB a vyšší. Výrobci dnes myslí na všechny uživatele, proto nabízejí modely telefonu zpravidla s různými velikostmi paměti, aby si každý vybral to, co mu vyhovuje.

Navíc, pokud potřebujete větší paměť, tak tento model nabízí možnost vložení paměťové karty a tím navýšení velikosti paměti.

Operační paměť výrazně ovlivňuje výkon celého telefonu. TelForceOne Myphone HAMMER 3 má operační paměť 32 MB. Telefony s nižší operační pamětí než 4 GB jsou vhodnější pro nenáročné uživatele, kteří telefon využívají spíše pro základní potřeby a nepotřebují náročné aplikace. Pokud ale patříte k náročným uživatelům, sáhněte po RAM o velikosti 6 až 8 GB, což je dnes standardem, případně 12 GB pro ty opravdu náročné.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT TelForceOne Myphone HAMMER 3
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 0,3 megapixelu Horší než 96 % hodnocených telefonů.
Typ snímače hlavního fotoaparátu CMOS
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu TelForceOne Myphone HAMMER 3 má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Vysoké rozlišení objektivu ne vždy znamená vysokou kvalitu výsledných fotek. Hlavní objektiv má rozlišení 0,3 megapixelu, ale zaměřte se také na velikost pixelu či světelnost.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ TelForceOne Myphone HAMMER 3
Kapacita baterie (velikost) 2000 mAh Horší než 52 % hodnocených telefonů.
Doba nabíjení telefonu 6 hodin(y)
Pohotovostní doba 500 hodin Lepší než 76 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 540 minut Lepší než 50 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání: až 540 min
Pohotovostní režim: až 500 h
Přehrávání (zvuk): až 11 h
Technologie baterie Lithium Ion

Velikost baterie telefonu TelForceOne Myphone HAMMER 3 je 2000 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Pohotovostní doba je 500 hodin. Tento údaj vyjadřuje, po jak dlouho dobu vydrží telefon na jedno nabití v případě, že ho zvlášť aktivně nepoužíváte. Výdrž baterie při volání je, podobně jako Standby time údaj, který nám říká, jak dlouho na jedno nabití vydrží telefon při nepřetržitém telefonování. U telefonu TelForceOne Myphone HAMMER 3 je to 540 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE TelForceOne Myphone HAMMER 3
Technologie GSM
KOMUNIKACE TelForceOne Myphone HAMMER 3
2G technologie připojení 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth 2.0
Služby pro zasílání zpráv SMS, MMS

Pomocí Bluetooth 2.0 pak snadno propojíte telefon s dalšími zařízeními s bezdrátovou komunikací, jako jsou například sluchátka, reproduktory, televize nebo tablet a další.

Zobrazit více
MULTIMÉDIA TelForceOne Myphone HAMMER 3
Podporované zvukové (audio) formáty MP3
FUNKCE TelForceOne Myphone HAMMER 3
Funkce telefonu Speakerphone, časovač hovorů, konferenční hovor, vibrační upozornění
Další funkce telefonu Budík
OSTATNÍ TelForceOne Myphone HAMMER 3
Obsah balení Napájecí adaptér
Normy (standardy) IP68, IK05
Maximální výška odolnosti proti nárazům 1.5 m

Podobné mobilní telefony

Další projekty: