Toshiba Portégé G710 parametry, specifikace a recenze

Displej
2.46", 320 x 240 pixelů
Zadní fotoaparát
2 megapixely
Operační systém
Microsoft Windows Mobile 6
RAM
64 MB

Detailní seznam technických parametrů, specifikací, hodnocení a expertní recenze telefonu Toshiba Portégé G710. Získejte komplexní pohled na váš vybraný telefon a zjistěte, zda právě tento bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Využít můžete také funkce srovnání s dalšími konkurenčními telefony.

DESIGN A ROZMĚRY Toshiba Portégé G710
Typ telefonu Smartphone
Formát ovládání Tlačítkový
Výška 11.6 cm Horší než 67 % hodnocených telefonů.
Šířka 6.3 cm Horší než 60 % hodnocených telefonů.
Hloubka 1.3 cm Horší než 68 % hodnocených telefonů.
Váha 130 g Lepší než 62 % hodnocených telefonů.
Voděodolnost -
Typ konektoru USB

Design mobilního telefonu Toshiba Portégé G710 disponuje rozměry o velikosti 11.6 cm x 6.3 cm x 1.3 cm a hmotností 130 g.

Zobrazit více
DISPLEJ Toshiba Portégé G710
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) 2.46" Horší než 84 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 320 x 240 pixelů Horší než 68 % hodnocených telefonů.
Barevná hloubka displeje 65 536 barev Horší než 76 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 2.46" palců. Menší displeje telefonu nemusí být nutně nevýhodou. Jsou snadnější na ovládání jednou rukou. Neposkytují však takový zážitek například ze sledování videí nebo hraní her, proto jsou vhodnější pro méně náročné uživatele. Pokud se tak řadíte mezi ty, kdo si vystačí se základními funkcemi a nevyužívají telefon například pro pravidelné sledování videí či hraní her, tato velikost je plně dostačující. Nevýhodou LCD displejů je relativně nižší zobrazovaný kontrast barev, jelikož technologie neumí dobře zobrazit absolutní černou. I díky vyšší spotřebě energie už LCD displeje u telefonů nejsou tak běžné. Někteří výrobci i tak své telefony LCD technologií stále vybavují. Moderní chytré telefony již však využívají spíše technologii OLED. Výhodou telefonů s LCD displejem bývá jejich nižší cena, jelikož mají levnější konstrukci než OLED technologie.

Rozlišení displeje Toshiba Portégé G710 je 320 x 240 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PAMĚŤ Toshiba Portégé G710
Operační paměť RAM 64 MB Horší než 94 % hodnocených telefonů.
Vnitřní paměť (interní úložiště) -
Podporované paměťové karty microSDNavíc, pokud potřebujete větší paměť, tak tento model nabízí možnost vložení paměťové karty a tím navýšení velikosti paměti.

Operační paměť výrazně ovlivňuje výkon celého telefonu. Toshiba Portégé G710 má operační paměť 64 MB. Telefony s nižší operační pamětí než 4 GB jsou vhodnější pro nenáročné uživatele, kteří telefon využívají spíše pro základní potřeby a nepotřebují náročné aplikace. Pokud ale patříte k náročným uživatelům, sáhněte po RAM o velikosti 6 až 8 GB, což je dnes standardem, případně 12 GB pro ty opravdu náročné.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT Toshiba Portégé G710
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 2 megapixely Horší než 80 % hodnocených telefonů.
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu Toshiba Portégé G710 má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Vysoké rozlišení objektivu ne vždy znamená vysokou kvalitu výsledných fotek. Hlavní objektiv má rozlišení 2 megapixely, ale zaměřte se také na velikost pixelu či světelnost.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ Toshiba Portégé G710
Kapacita baterie (velikost) -
Pohotovostní doba 200 hodin Horší než 83 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 180 minut Horší než 93 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání: až 180 min
Pohotovostní režim: až 200 hod.Pohotovostní doba je 200 hodin. Tento údaj vyjadřuje, po jak dlouho dobu vydrží telefon na jedno nabití v případě, že ho zvlášť aktivně nepoužíváte. Výdrž baterie při volání je, podobně jako Standby time údaj, který nám říká, jak dlouho na jedno nabití vydrží telefon při nepřetržitém telefonování. U telefonu Toshiba Portégé G710 je to 180 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE Toshiba Portégé G710
Technologie GSM
Operační systém Microsoft Windows Mobile 6

Operační systém telefonu je Microsoft Windows Mobile 6.

Zobrazit více
KOMUNIKACE Toshiba Portégé G710
Přenos dat GPRS, EDGE
2G technologie připojení 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth
Komunikační funkce Mobilní e-mailový klient
Služby pro zasílání zpráv Windows Live Messenger (MSN Messenger), SMS, MMS

Pomocí Bluetooth pak snadno propojíte telefon s dalšími zařízeními s bezdrátovou komunikací, jako jsou například sluchátka, reproduktory, televize nebo tablet a další.

Zobrazit více
OSTATNÍ Toshiba Portégé G710
Obsah balení Napájecí adaptér

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Toshiba

Další projekty: