Toshiba Portégé G910 parametry, specifikace a recenze

Displej
3", 800 x 480 pixelů
Zadní fotoaparát
2 megapixely
Operační systém
Microsoft Windows Mobile 6 Professional
RAM
128 MB

Kompletní technické specifikace, parametry, expertní hodnocení a recenze telefonu Toshiba Portégé G910. Pomocí funkce srovnání telefonů zjistěte, jak se váš vybraný telefon vyrovnává konkurenci a zda je to ten, který nejvíce naplní vaše očekávání.

DESIGN A ROZMĚRY Toshiba Portégé G910
Typ telefonu Smartphone
Formát ovládání Ohebný (flip)
Výška 6.4 cm Horší než 99 % hodnocených telefonů.
Šířka 11.7 cm Lepší než 99 % hodnocených telefonů.
Hloubka 2 cm Horší než 89 % hodnocených telefonů.
Váha 183 g Horší než 80 % hodnocených telefonů.
Voděodolnost -
Typ konektoru USB

Mobilní telefon Toshiba Portégé G910 disponuje výškou 6.4 cm, šířkou 11.7 cm a tloušťkou 2 cm. Hmotnost telefonu je 183 g.

Zobrazit více
DISPLEJ Toshiba Portégé G910
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) 3" Horší než 77 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 800 x 480 pixelů Horší než 55 % hodnocených telefonů.
Barevná hloubka displeje 65 536 barev Horší než 76 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 3" palců. Telefony s menším displejem se snadněji ovládají jednou rukou. Zážitek z jejich užívání je však oproti telefonům s velkým displejem nižší. Jestliže si ale pořizujete telefon jen k základnímu užívání a nevyžadujete od něj například kvalitní herní zážitek nebo velkou zobrazovací plochu pro sledování filmů, je tato velikost pro vás dostačující. LCD displeje v současnosti ustupují do pozadí. Důvodem je zejména vyšší spotřeba energie. Navíc je jejich nevýhodou nižší zobrazovaný kontrast barev, což se může projevit například ve výsledných fotografiích. Na druhou stranu jsou telefony s LCD displejem zpravidla levnější než ty s OLED technologií.

Rozlišení displeje Toshiba Portégé G910 je 800 x 480 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PAMĚŤ Toshiba Portégé G910
Operační paměť RAM 128 MB Horší než 91 % hodnocených telefonů.
Vnitřní paměť (interní úložiště) -
Podporované paměťové karty microSDMožností jak navýšit velikost úložného prostoru u tohoto modelu je navíc vložení paměťové karty.

Operační paměť RAM telefonu Toshiba Portégé G910 je 128 MB. Ty nejvýkonnější telefony aktuálně disponují operační pamětí 12 GB a více, což využijí zejména nároční uživatelé jako jsou například milovníci hraní her. Běžně však dnes telefony disponují operační pamětí 6 až 8 GB, co znamená, že si telefon naprosto v pohodě poradí s běžným provozem i náročnějšími aplikacemi. Operační paměť menší než 4 GB se objevuje u telefonů nižších tříd nebo starších modelů a jsou vhodné pro nenáročné uživatele, kteří nevyužívají náročné aplikace a telefon mají spíše k základnímu užití.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT Toshiba Portégé G910
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 2 megapixely Horší než 80 % hodnocených telefonů.
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu Toshiba Portégé G910 má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Rozlišení hlavního objektivu je 2 megapixely. Vyšší rozlišení nemusí hned znamenat super kvalitní fotografie. Záleží například i na velikosti pixelu ale i dalších faktorech.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ Toshiba Portégé G910
Kapacita baterie (velikost) -
Pohotovostní doba 330 hodin Horší než 55 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 265 minut Horší než 82 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání: až 265 min
Pohotovostní režim: až 330 hod.Standby time neboli pohotovostní doba je 330 hodin a vyjadřuje maximální možnou dobu, po kterou telefon vydrží na jedno nabití, když ho nijak aktivně nevyužíváte. Talk time neboli výdrž baterie při volání, pak značí dobu, po kterou telefon vydrží od plného nabití v případě, že budete neustále vést hovor. V případě Toshiba Portégé G910 je to 265 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE Toshiba Portégé G910
Technologie WCDMA (UMTS) / GSM
Generace mobilní sítě 3G Horší než 64 % hodnocených telefonů.
Operační systém Microsoft Windows Mobile 6 Professional

Toshiba Portégé G910 podporuje připojení 3G. Připojení 5G, které pomalu nahrazuje standardní 4G připojení, je zatím spíše výhradou těch nejnovějších telefonů. Operačním systémem je v tomto případě Microsoft Windows Mobile 6 Professional.

Zobrazit více
KOMUNIKACE Toshiba Portégé G910
Přenos dat GPRS, EDGE, HSDPA
2G technologie připojení 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bezdrátové rozhraní Wi-Fi
Bluetooth Bluetooth 2.0 EDR
Komunikační funkce Mobilní e-mailový klient
Služby pro zasílání zpráv Windows Live Messenger (MSN Messenger), SMS, MMS

Mezi základní standardy konektivity patří také Bluetooth 2.0 EDR, díky čemuž je zajištěna snadná bezdrátová komunikace s ostatními zařízeními, jako jsou sluchátka, tablet, reproduktor či chytré hodinky.

Zobrazit více
MULTIMÉDIA Toshiba Portégé G910
Podporované zvukové (audio) formáty WMA, AAC, AMR, MP3, SMAF, AAC +
FUNKCE Toshiba Portégé G910
Zabezpečení telefonu čtečka otisků prstů
OSTATNÍ Toshiba Portégé G910
Obsah balení Napájecí adaptér

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Toshiba

Další projekty: