AT&T parametry, specifikace a recenze

Displej
2"
Zadní fotoaparát
0,3 megapixelu
Vnitřní paměť
50 MB
RAM
64 MB
Baterie
900 mAh

Kompletní technické specifikace, parametry, expertní hodnocení a recenze telefonu AT&T. Pomocí funkce srovnání telefonů zjistěte, jak se váš vybraný telefon vyrovnává konkurenci a zda je to ten, který nejvíce naplní vaše očekávání.

DESIGN A ROZMĚRY AT&T
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Ohebný (flip)
Výška 74.7 mm Horší než 99 % hodnocených telefonů.
Šířka 36.6 mm Horší než 99 % hodnocených telefonů.
Hloubka 13.8 mm Horší než 69 % hodnocených telefonů.
Váha 92 g Lepší než 87 % hodnocených telefonů.
Voděodolnost -
SAR 0,67 W/kg (tělo), 0,62 W/kg (hlava)
Integrované součásti FM rádio
Typ konektoru USB

Mobilní telefon AT&T disponuje výškou 74.7 mm, šířkou 36.6 mm a tloušťkou 13.8 mm. Hmotnost telefonu je 92 g.

Zobrazit více
DISPLEJ AT&T
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) 2" Horší než 93 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 2" palců. Telefony s menším displejem se snadněji ovládají jednou rukou. Zážitek z jejich užívání je však oproti telefonům s velkým displejem nižší. Jestliže si ale pořizujete telefon jen k základnímu užívání a nevyžadujete od něj například kvalitní herní zážitek nebo velkou zobrazovací plochu pro sledování filmů, je tato velikost pro vás dostačující. LCD displeje v současnosti ustupují do pozadí. Důvodem je zejména vyšší spotřeba energie. Navíc je jejich nevýhodou nižší zobrazovaný kontrast barev, což se může projevit například ve výsledných fotografiích. Na druhou stranu jsou telefony s LCD displejem zpravidla levnější než ty s OLED technologií.

Zobrazit více
PROCESOR AT&T
Označení procesoru QSC6270
PAMĚŤ AT&T
Operační paměť RAM 64 MB Horší než 94 % hodnocených telefonů.
Vnitřní paměť (interní úložiště) 50 MB Horší než 99 % hodnocených telefonů.

Kapacita interní paměti telefonu je 50 MB. Velikost vnitřního úložiště například určuje, kolik fotek, písniček, filmů či aplikací můžete v telefonu mít. Tato kapacita paměti je ideální pro ty, kteří v telefonu mají pár základních aplikací a pár desítek fotek. Pokud nevyužíváte telefon ke hraní her, či nepotřebujete ukládat fotky ve vysokém rozlišení, tato velikost vám stačí. U nových chytrých telefonů se však s takto nízkou kapacitu již spíše nesetkáte. Standardem jsou dnes paměti okolo 64 a 128 GB. Nejlepší telefony disponují interní pamětí 256 GB a vyšší. Většina výrobců chytrých telefonů nabízí v dnešní době modely s odlišnou velikostí paměti, aby si každý uživatel mohl přijít na své.

Operační paměť RAM telefonu AT&T je 64 MB. Ty nejvýkonnější telefony aktuálně disponují operační pamětí 12 GB a více, což využijí zejména nároční uživatelé jako jsou například milovníci hraní her. Běžně však dnes telefony disponují operační pamětí 6 až 8 GB, co znamená, že si telefon naprosto v pohodě poradí s běžným provozem i náročnějšími aplikacemi. Operační paměť menší než 4 GB se objevuje u telefonů nižších tříd nebo starších modelů a jsou vhodné pro nenáročné uživatele, kteří nevyužívají náročné aplikace a telefon mají spíše k základnímu užití.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT AT&T
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 0,3 megapixelu Horší než 96 % hodnocených telefonů.
Rozlišení statických snímků 640 x 480, 320 x 240, 220 x 176
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu AT&T má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Rozlišení hlavního objektivu je 0,3 megapixelu. Vyšší rozlišení nemusí hned znamenat super kvalitní fotografie. Záleží například i na velikosti pixelu ale i dalších faktorech.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ AT&T
Kapacita baterie (velikost) 900 mAh Horší než 85 % hodnocených telefonů.
Pohotovostní doba 195 hodin Horší než 89 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 240 minut Horší než 83 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání: až 240 min
Pohotovostní režim: až 195 hod.
Technologie baterie Lithium Ion

Velikost baterie telefonu AT&T je 900 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Standby time neboli pohotovostní doba je 195 hodin a vyjadřuje maximální možnou dobu, po kterou telefon vydrží na jedno nabití, když ho nijak aktivně nevyužíváte. Talk time neboli výdrž baterie při volání, pak značí dobu, po kterou telefon vydrží od plného nabití v případě, že budete neustále vést hovor. V případě AT&T je to 240 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE AT&T
Technologie WCDMA (UMTS) / GSM
Generace mobilní sítě 3G Horší než 64 % hodnocených telefonů.

AT&T podporuje připojení 3G. Připojení 5G, které pomalu nahrazuje standardní 4G připojení, je zatím spíše výhradou těch nejnovějších telefonů.

Zobrazit více
KOMUNIKACE AT&T
Přenos dat GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA
2G technologie připojení 850 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth 2.0 EDR
Komunikační funkce Mobilní e-mailový klient, internetový prohlížeč
Služby pro zasílání zpráv SMS, MMS

Mezi základní standardy konektivity patří také Bluetooth 2.0 EDR, díky čemuž je zajištěna snadná bezdrátová komunikace s ostatními zařízeními, jako jsou sluchátka, tablet, reproduktor či chytré hodinky.

Zobrazit více
MULTIMÉDIA AT&T
Podporované zvukové (audio) formáty WAV, AAC, AMR, MP3, XMF, SMAF, AAC +, MIDI
Podporované formáty videa MPEG-4, H.264, H.263
FUNKCE AT&T
Funkce telefonu Speakerphone, hlasové ovládání, časovač hovorů, konferenční hovor, hlasové vytáčení, vibrační upozornění
Další funkce telefonu Kompatibilní s TTY, režim push-to-talk, Budík
OSTATNÍ AT&T
Obsah balení Napájecí adaptér
Normy (standardy) HAC (kompatibilní s naslouchátky)

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony AT&T

Další projekty: