Brondi Amico CI SENTO parametry, specifikace a recenze

Displej
2.3", 320 x 240 pixelů
Zadní fotoaparát
2 megapixely
Baterie
1050 mAh

Kompletní technické specifikace, parametry, expertní hodnocení a recenze telefonu Brondi Amico CI SENTO. Pomocí funkce srovnání telefonů zjistěte, jak se váš vybraný telefon vyrovnává konkurenci a zda je to ten, který nejvíce naplní vaše očekávání.

DESIGN A ROZMĚRY Brondi Amico CI SENTO
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Tlačítkový - ano
Výška 120 mm Horší než 62 % hodnocených telefonů.
Šířka 57.2 mm Horší než 69 % hodnocených telefonů.
Hloubka 13.2 mm Horší než 68 % hodnocených telefonů.
Barva telefonu Černá
Voděodolnost -
Integrované součásti FM rádio, LED svítilna
Počet SIM karet Dual-SIM
DISPLEJ Brondi Amico CI SENTO
Typ displeje LCD displej
Úhlopříčka displeje (velikost) 2.3" Horší než 89 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 320 x 240 pixelů Horší než 68 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 2.3" palců. Telefony s menším displejem se snadněji ovládají jednou rukou. Zážitek z jejich užívání je však oproti telefonům s velkým displejem nižší. Jestliže si ale pořizujete telefon jen k základnímu užívání a nevyžadujete od něj například kvalitní herní zážitek nebo velkou zobrazovací plochu pro sledování filmů, je tato velikost pro vás dostačující. LCD displeje v současnosti ustupují do pozadí. Důvodem je zejména vyšší spotřeba energie. Navíc je jejich nevýhodou nižší zobrazovaný kontrast barev, což se může projevit například ve výsledných fotografiích. Na druhou stranu jsou telefony s LCD displejem zpravidla levnější než ty s OLED technologií.

Rozlišení displeje Brondi Amico CI SENTO je 320 x 240 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PAMĚŤ Brondi Amico CI SENTO
Vnitřní paměť (interní úložiště) -
Podporované paměťové karty miniSD - až 8 GBMožností jak navýšit velikost úložného prostoru u tohoto modelu je navíc vložení paměťové karty.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT Brondi Amico CI SENTO
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 2 megapixely Horší než 80 % hodnocených telefonů.
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu Brondi Amico CI SENTO má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Rozlišení hlavního objektivu je 2 megapixely. Vyšší rozlišení nemusí hned znamenat super kvalitní fotografie. Záleží například i na velikosti pixelu ale i dalších faktorech.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ Brondi Amico CI SENTO
Kapacita baterie (velikost) 1050 mAh Horší než 77 % hodnocených telefonů.
Pohotovostní doba 240 hodin Horší než 77 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 240 minut Horší než 83 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání (GSM): až 240 min
Pohotovostní režim (GSM): až 240 hod.

Velikost baterie telefonu Brondi Amico CI SENTO je 1050 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Standby time neboli pohotovostní doba je 240 hodin a vyjadřuje maximální možnou dobu, po kterou telefon vydrží na jedno nabití, když ho nijak aktivně nevyužíváte. Talk time neboli výdrž baterie při volání, pak značí dobu, po kterou telefon vydrží od plného nabití v případě, že budete neustále vést hovor. V případě Brondi Amico CI SENTO je to 240 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE Brondi Amico CI SENTO
Technologie GSM
KOMUNIKACE Brondi Amico CI SENTO
Přenos dat GPRS, EDGE
Bluetooth Bluetooth
Služby pro zasílání zpráv SMS, MMS

Mezi základní standardy konektivity patří také Bluetooth, díky čemuž je zajištěna snadná bezdrátová komunikace s ostatními zařízeními, jako jsou sluchátka, tablet, reproduktor či chytré hodinky.

Zobrazit více
MULTIMÉDIA Brondi Amico CI SENTO
Podporované zvukové (audio) formáty MP3
FUNKCE Brondi Amico CI SENTO
Funkce telefonu Speakerphone, časovač hovorů, konferenční hovor, vibrační upozornění
Další funkce telefonu Tlačítko SOS
OSTATNÍ Brondi Amico CI SENTO
Obsah balení Napájecí adaptér
Normy (standardy) R&TTE

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Brondi

Další projekty: