emporiaHAPPY parametry, specifikace a recenze

Displej
128 x 160 pixelů
Vnitřní paměť
32 MB
RAM
32 MB
Baterie
800 mAh

Detailní seznam technických parametrů, specifikací, hodnocení a expertní recenze telefonu emporiaHAPPY. Získejte komplexní pohled na váš vybraný telefon a zjistěte, zda právě tento bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Využít můžete také funkce srovnání s dalšími konkurenčními telefony.

DESIGN A ROZMĚRY emporiaHAPPY
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Tlačítkový
Výška 115 mm Horší než 67 % hodnocených telefonů.
Šířka 52 mm Horší než 76 % hodnocených telefonů.
Hloubka 12 mm Horší než 59 % hodnocených telefonů.
Váha 70 g Lepší než 99 % hodnocených telefonů.
Barva telefonu Černá
Voděodolnost -
SAR 0.45 W/kg (tělo), 1.1 W/kg (hlava), 1.33 W/kg (končetina)
Integrované součásti LED svítilna
Typ konektoru USB Type-C
Headset jack - mini-phone 3.5mm
Typ SIM karty (velikost) Nano SIM
Počet SIM karet Single-SIM

Design mobilního telefonu emporiaHAPPY disponuje rozměry o velikosti 115 mm x 52 mm x 12 mm a hmotností 70 g.

Zobrazit více
DISPLEJ emporiaHAPPY
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) -
Rozlišení displeje 128 x 160 pixelů Horší než 89 % hodnocených telefonů.

Nevýhodou LCD displejů je relativně nižší zobrazovaný kontrast barev, jelikož technologie neumí dobře zobrazit absolutní černou. I díky vyšší spotřebě energie už LCD displeje u telefonů nejsou tak běžné. Někteří výrobci i tak své telefony LCD technologií stále vybavují. Moderní chytré telefony již však využívají spíše technologii OLED. Výhodou telefonů s LCD displejem bývá jejich nižší cena, jelikož mají levnější konstrukci než OLED technologie.

Rozlišení displeje emporiaHAPPY je 128 x 160 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PROCESOR emporiaHAPPY
Označení procesoru SC6531E
PAMĚŤ emporiaHAPPY
Operační paměť RAM 32 MB Horší než 97 % hodnocených telefonů.
Vnitřní paměť (interní úložiště) 32 MB Horší než 99 % hodnocených telefonů.

Paměť telefonu má velikost 32 MB. Kapacita interního úložiště je často klíčovým parametrem, jelikož určuje, kolik souborů, fotek, aplikací a dalších telefon dokáže „uskladnit“. Tato kapacita paměti je ideální pro ty, kteří v telefonu mají pár základních aplikací a pár desítek fotek. Pokud nevyužíváte telefon ke hraní her, či nepotřebujete ukládat fotky ve vysokém rozlišení, tato velikost vám stačí. U nových chytrých telefonů se však s takto nízkou kapacitu již spíše nesetkáte. Standardem jsou dnes paměti okolo 64 a 128 GB. Nejlepší telefony disponují interní pamětí 256 GB a vyšší. Výrobci dnes myslí na všechny uživatele, proto nabízejí modely telefonu zpravidla s různými velikostmi paměti, aby si každý vybral to, co mu vyhovuje.

Operační paměť výrazně ovlivňuje výkon celého telefonu. emporiaHAPPY má operační paměť 32 MB. Telefony s nižší operační pamětí než 4 GB jsou vhodnější pro nenáročné uživatele, kteří telefon využívají spíše pro základní potřeby a nepotřebují náročné aplikace. Pokud ale patříte k náročným uživatelům, sáhněte po RAM o velikosti 6 až 8 GB, což je dnes standardem, případně 12 GB pro ty opravdu náročné.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT emporiaHAPPY
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 0
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0
BATERIE A NABÍJENÍ emporiaHAPPY
Kapacita baterie (velikost) 800 mAh Horší než 90 % hodnocených telefonů.
Pohotovostní doba 200 hodin Horší než 83 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 250 minut Horší než 82 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání: až 250 min
Pohotovostní režim: až 200 hod.
Technologie baterie Lithium Ion

Velikost baterie telefonu emporiaHAPPY je 800 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Pohotovostní doba je 200 hodin. Tento údaj vyjadřuje, po jak dlouho dobu vydrží telefon na jedno nabití v případě, že ho zvlášť aktivně nepoužíváte. Výdrž baterie při volání je, podobně jako Standby time údaj, který nám říká, jak dlouho na jedno nabití vydrží telefon při nepřetržitém telefonování. U telefonu emporiaHAPPY je to 250 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE emporiaHAPPY
Technologie GSM
KOMUNIKACE emporiaHAPPY
2G technologie připojení 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth 2.1
Služby pro zasílání zpráv SMS

Pomocí Bluetooth 2.1 pak snadno propojíte telefon s dalšími zařízeními s bezdrátovou komunikací, jako jsou například sluchátka, reproduktory, televize nebo tablet a další.

Zobrazit více
FUNKCE emporiaHAPPY
Další funkce telefonu Tlačítko SOS, nouzová funkce emporia, budík, SOS SMS
OSTATNÍ emporiaHAPPY
Obsah balení Náhlavní souprava, kabel USB-C, nabíjecí kolébka

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Emporia

Další projekty: