Samsung GT B3410 Delphi parametry, specifikace a recenze

Displej
2.6", 240 x 320 pixelů
Zadní fotoaparát
2 megapixely
Baterie
960 mAh

Detailní seznam technických parametrů, specifikací, hodnocení a expertní recenze telefonu Samsung GT B3410 Delphi. Získejte komplexní pohled na váš vybraný telefon a zjistěte, zda právě tento bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Využít můžete také funkce srovnání s dalšími konkurenčními telefony.

DESIGN A ROZMĚRY Samsung GT B3410 Delphi
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Vysouvací - dotykový displej, plná klávesnice
Anténa Interní
Výška 102 mm Horší než 86 % hodnocených telefonů.
Šířka 52 mm Horší než 76 % hodnocených telefonů.
Hloubka 16 mm Horší než 76 % hodnocených telefonů.
Váha 114 g Lepší než 72 % hodnocených telefonů.
Barva telefonu Růžová
Voděodolnost -

Design mobilního telefonu Samsung GT B3410 Delphi disponuje rozměry o velikosti 102 mm x 52 mm x 16 mm a hmotností 114 g.

Zobrazit více
DISPLEJ Samsung GT B3410 Delphi
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) 2.6" Horší než 83 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 240 x 320 pixelů Horší než 75 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 2.6" palců. Menší displeje telefonu nemusí být nutně nevýhodou. Jsou snadnější na ovládání jednou rukou. Neposkytují však takový zážitek například ze sledování videí nebo hraní her, proto jsou vhodnější pro méně náročné uživatele. Pokud se tak řadíte mezi ty, kdo si vystačí se základními funkcemi a nevyužívají telefon například pro pravidelné sledování videí či hraní her, tato velikost je plně dostačující. LCD displeje v současnosti ustupují do pozadí. Důvodem je zejména vyšší spotřeba energie. Navíc je jejich nevýhodou nižší zobrazovaný kontrast barev, což se může projevit například ve výsledných fotografiích. Na druhou stranu jsou telefony s LCD displejem zpravidla levnější než ty s OLED technologií.

Rozlišení displeje Samsung GT B3410 Delphi je 240 x 320 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PAMĚŤ Samsung GT B3410 Delphi
Vnitřní paměť (interní úložiště) -
Uživatelská paměť 30 MB
Podporované paměťové karty microSDNavíc, pokud potřebujete větší paměť, tak tento model nabízí možnost vložení paměťové karty a tím navýšení velikosti paměti.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT Samsung GT B3410 Delphi
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 2 megapixely Horší než 80 % hodnocených telefonů.
Digitální Zoom 4x Lepší než 57 % hodnocených telefonů.
Speciální efekty fotoaparátu Negativ, Černobílý, Sépiový
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu Samsung GT B3410 Delphi má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Vysoké rozlišení objektivu ne vždy znamená vysokou kvalitu výsledných fotek. Hlavní objektiv má rozlišení 2 megapixely, ale zaměřte se také na velikost pixelu či světelnost.

Digitální zoom nabízí v tomto případě přiblížení až 4x. Samozřejmě čím vyšší hodnoty objektiv dosahuje, tím více je možné vzdálený objekt přiblížit. Nevýhodou digitálního zoomu je však zhoršující se kvalita a ostrost fotografie při jeho používání.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ Samsung GT B3410 Delphi
Kapacita baterie (velikost) 960 mAh Horší než 83 % hodnocených telefonů.
Pohotovostní doba 640 hodin Lepší než 89 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 640 minut Lepší než 56 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání: až 640 min
Pohotovostní režim: až 640 hod.
Technologie baterie Lithium Ion

Velikost baterie telefonu Samsung GT B3410 Delphi je 960 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Pohotovostní doba je 640 hodin. Tento údaj vyjadřuje, po jak dlouho dobu vydrží telefon na jedno nabití v případě, že ho zvlášť aktivně nepoužíváte. Výdrž baterie při volání je, podobně jako Standby time údaj, který nám říká, jak dlouho na jedno nabití vydrží telefon při nepřetržitém telefonování. U telefonu Samsung GT B3410 Delphi je to 640 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE Samsung GT B3410 Delphi
Technologie GSM
Podporované softwarové platformy Java MIDP 2.0, CLDC 1.1, Java
KOMUNIKACE Samsung GT B3410 Delphi
Přenos dat GPRS
2G technologie připojení 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth
Komunikační funkce Internetový prohlížeč
Služby pro zasílání zpráv SMS, MMS

Pomocí Bluetooth pak snadno propojíte telefon s dalšími zařízeními s bezdrátovou komunikací, jako jsou například sluchátka, reproduktory, televize nebo tablet a další.

Zobrazit více
FUNKCE Samsung GT B3410 Delphi
Funkce telefonu Speakerphone, časovač hovorů, konferenční hovor, vibrační upozornění
Polyfonní vyzvánění Ano
Počet vyzváněcích tónů 64
Základní organizační funkce Kalendář, kalkulačka, připomínač, budík
Záznamy v telefonním seznamu 1000
Další funkce telefonu Inteligentní psaní (T9)
OSTATNÍ Samsung GT B3410 Delphi
Obsah balení Napájecí adaptér

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Samsung

Další projekty: