Samsung GT E2121B parametry, specifikace a recenze

Displej
1.52", 128 x 128 pixelů
Zadní fotoaparát
0,3 megapixelu
Baterie
1000 mAh

Kompletní technické specifikace, parametry, expertní hodnocení a recenze telefonu Samsung GT E2121B. Pomocí funkce srovnání telefonů zjistěte, jak se váš vybraný telefon vyrovnává konkurenci a zda je to ten, který nejvíce naplní vaše očekávání.

DESIGN A ROZMĚRY Samsung GT E2121B
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Tlačítkový
Výška 104.5 mm Horší než 84 % hodnocených telefonů.
Šířka 45 mm Horší než 93 % hodnocených telefonů.
Hloubka 14.6 mm Horší než 73 % hodnocených telefonů.
Váha 83 g Lepší než 94 % hodnocených telefonů.
Barva telefonu Černá
Voděodolnost -
SAR 0.7 W/kg (tělo), 0.56 W/kg (hlava)
Integrované součásti FM rádio

Mobilní telefon Samsung GT E2121B disponuje výškou 104.5 mm, šířkou 45 mm a tloušťkou 14.6 mm. Hmotnost telefonu je 83 g.

Zobrazit více
DISPLEJ Samsung GT E2121B
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje CSTN
Úhlopříčka displeje (velikost) 1.52" Horší než 99 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 128 x 128 pixelů Horší než 95 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 1.52" palců. Telefony s menším displejem se snadněji ovládají jednou rukou. Zážitek z jejich užívání je však oproti telefonům s velkým displejem nižší. Jestliže si ale pořizujete telefon jen k základnímu užívání a nevyžadujete od něj například kvalitní herní zážitek nebo velkou zobrazovací plochu pro sledování filmů, je tato velikost pro vás dostačující. Nevýhodou LCD displejů je relativně nižší zobrazovaný kontrast barev, jelikož technologie neumí dobře zobrazit absolutní černou. I díky vyšší spotřebě energie už LCD displeje u telefonů nejsou tak běžné. Někteří výrobci i tak své telefony LCD technologií stále vybavují. Moderní chytré telefony již však využívají spíše technologii OLED. Výhodou telefonů s LCD displejem bývá jejich nižší cena, jelikož mají levnější konstrukci než OLED technologie.

Rozlišení displeje Samsung GT E2121B je 128 x 128 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PAMĚŤ Samsung GT E2121B
Vnitřní paměť (interní úložiště) -
Uživatelská paměť 5.5 MB
Podporované paměťové karty microSD - až 2 GBMožností jak navýšit velikost úložného prostoru u tohoto modelu je navíc vložení paměťové karty.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT Samsung GT E2121B
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 0,3 megapixelu Horší než 96 % hodnocených telefonů.
Digitální Zoom 4x Lepší než 57 % hodnocených telefonů.
Speciální efekty fotoaparátu Negativ, Sépie, modrá, zelená, červená, šedá
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu Samsung GT E2121B má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Rozlišení hlavního objektivu je 0,3 megapixelu. Vyšší rozlišení nemusí hned znamenat super kvalitní fotografie. Záleží například i na velikosti pixelu ale i dalších faktorech.

Digitální zoom nabízí v tomto případě přiblížení až 4x. Samozřejmě čím vyšší hodnoty objektiv dosahuje, tím více je možné vzdálený objekt přiblížit. Nevýhodou digitálního zoomu je však zhoršující se kvalita a ostrost fotografie při jeho používání.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ Samsung GT E2121B
Kapacita baterie (velikost) 1000 mAh Horší než 79 % hodnocených telefonů.
Pohotovostní doba 909 hodin Lepší než 97 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 638 minut Lepší než 56 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání (GSM): až 638 min
Pohotovostní režim (GSM): až 909 hod.

Velikost baterie telefonu Samsung GT E2121B je 1000 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Standby time neboli pohotovostní doba je 909 hodin a vyjadřuje maximální možnou dobu, po kterou telefon vydrží na jedno nabití, když ho nijak aktivně nevyužíváte. Talk time neboli výdrž baterie při volání, pak značí dobu, po kterou telefon vydrží od plného nabití v případě, že budete neustále vést hovor. V případě Samsung GT E2121B je to 638 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE Samsung GT E2121B
Technologie GSM
Podporované softwarové platformy Java
KOMUNIKACE Samsung GT E2121B
Přenos dat GPRS
2G technologie připojení 900 GSM, 1800 GSM
Bluetooth Bluetooth
Komunikační funkce Mobilní e-mailový klient, internetový prohlížeč
Služby pro zasílání zpráv SMS, MMS, EMS

Mezi základní standardy konektivity patří také Bluetooth, díky čemuž je zajištěna snadná bezdrátová komunikace s ostatními zařízeními, jako jsou sluchátka, tablet, reproduktor či chytré hodinky.

Zobrazit více
MULTIMÉDIA Samsung GT E2121B
Podporované zvukové (audio) formáty MP3
FUNKCE Samsung GT E2121B
Funkce telefonu Reproduktor, časovač hovorů, konferenční hovor, letový režim, vibrační upozornění
Základní organizační funkce Kalendář, synchronizace s PC, kalkulačka, převod jednotek, upomínka, časovač odpočítávání, stopky, převod měny, budík se zpožděním, budík.
Záznamy v telefonním seznamu 1000
OSTATNÍ Samsung GT E2121B
Obsah balení Napájecí adaptér

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Samsung

Další projekty: