Kazam Life R5 parametry, specifikace a recenze

Displej
2.2", 240 x 320 pixelů
Zadní fotoaparát
2 megapixely
Baterie
2560 mAh

Detailní seznam technických parametrů, specifikací, hodnocení a expertní recenze telefonu Kazam Life R5. Získejte komplexní pohled na váš vybraný telefon a zjistěte, zda právě tento bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Využít můžete také funkce srovnání s dalšími konkurenčními telefony.

DESIGN A ROZMĚRY Kazam Life R5
Typ telefonu Feature phone
Formát ovládání Tlačítkový - odolný
Výška 128 mm Horší než 56 % hodnocených telefonů.
Šířka 59.5 mm Horší než 65 % hodnocených telefonů.
Hloubka 22 mm Horší než 92 % hodnocených telefonů.
Váha 168 g Horší než 69 % hodnocených telefonů.
Barva telefonu Černá
Ochrana (odolnost) Prachotěsné, vodotěsné
Voděodolnost Ano Lepší než 86 % hodnocených telefonů.
Stupeň krytí (IP rating) IP67
SAR 0.4 W/kg (tělo), 0.6 W/kg (hlava)
Integrované součásti FM rádio, LED svítilna
Typ konektoru Handset jack
USB

Design mobilního telefonu Kazam Life R5 disponuje rozměry o velikosti 128 mm x 59.5 mm x 22 mm a hmotností 168 g. Za zmínku stojí také voděodolnost mobilního telefonu.

Zobrazit více
DISPLEJ Kazam Life R5
Typ displeje LCD displej
Technologie displeje TFT
Úhlopříčka displeje (velikost) 2.2" Horší než 89 % hodnocených telefonů.
Rozlišení displeje 240 x 320 pixelů Horší než 75 % hodnocených telefonů.

Velikost displeje dosahuje 2.2" palců. Menší displeje telefonu nemusí být nutně nevýhodou. Jsou snadnější na ovládání jednou rukou. Neposkytují však takový zážitek například ze sledování videí nebo hraní her, proto jsou vhodnější pro méně náročné uživatele. Pokud se tak řadíte mezi ty, kdo si vystačí se základními funkcemi a nevyužívají telefon například pro pravidelné sledování videí či hraní her, tato velikost je plně dostačující. LCD displeje v současnosti ustupují do pozadí. Důvodem je zejména vyšší spotřeba energie. Navíc je jejich nevýhodou nižší zobrazovaný kontrast barev, což se může projevit například ve výsledných fotografiích. Na druhou stranu jsou telefony s LCD displejem zpravidla levnější než ty s OLED technologií.

Rozlišení displeje Kazam Life R5 je 240 x 320 pixelů. Vyšší rozlišení displeje je předpokladem pro větší ostrost obrazu. Standardem střední třídy telefonů je dnes Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Levnější telefony, které mají zpravidla i menší úhlopříčku, disponují rozlišením HD 1280 × 720 px. Menší rozlišení už najdete jen u starších modelů. Nejlepší telefony naopak disponují rozlišením 4K tedy 3840 x 2160 px.

Zobrazit více
PAMĚŤ Kazam Life R5
Vnitřní paměť (interní úložiště) -
Uživatelská paměť 4.4 MB
Podporované paměťové karty microSDHC - až 32 GBNavíc, pokud potřebujete větší paměť, tak tento model nabízí možnost vložení paměťové karty a tím navýšení velikosti paměti.

Zobrazit více
FOTOAPARÁT Kazam Life R5
ZADNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu 2 megapixely Horší než 80 % hodnocených telefonů.
Zdroj světla fotoaparátu LED světlo (LED light)
PŘEDNÍ FOTOAPARÁT
Počet objektivů předního fotoaparátu 0

Zadní fotoaparát telefonu Kazam Life R5 má pouze jeden objektiv. Jeden objektiv je typický spíše pro starší telefony nebo telefony nižších tříd s méně kvalitními fotoaparáty. Zadní fotoaparáty moderních telefonů jsou dnes vybaveny zpravidla dvěma, třemi a někdy až pěti objektivy zadního fotoaparátu. Vysoké rozlišení objektivu ne vždy znamená vysokou kvalitu výsledných fotek. Hlavní objektiv má rozlišení 2 megapixely, ale zaměřte se také na velikost pixelu či světelnost.

Zobrazit více
BATERIE A NABÍJENÍ Kazam Life R5
Kapacita baterie (velikost) 2560 mAh Lepší než 57 % hodnocených telefonů.
Pohotovostní doba 610 hodin Lepší než 87 % hodnocených telefonů.
Výdrž baterie při volání 1080 minut Lepší než 75 % hodnocených telefonů.
Detailní informace o výdrži baterie Volání: až 1080 min
Pohotovostní režim: až 610 hod.

Velikost baterie telefonu Kazam Life R5 je 2560 mAh. Kapacita baterie však není jediným faktorem, který ovlivňuje výdrž telefonu. Výdrž baterie ovlivňuje významně například velikost displeje, výkon procesoru, využívání datových funkcí a samozřejmě obecně intenzita používání telefonu. Standardem u většiny chytrých telefonů je dnes kapacita baterie kolem 4500 až 5000 mAH. Telefony s touto velikostí baterie většinou zaručují výdrž telefonu alespoň na 1 den. Starší nebo levnější modely chytrých telefonů pak mohou dosahovat kapacity baterie typicky okolo 2500 mAH a níže. S takovou kapacitou se může stát, že při intenzivním používání telefonu, budete muset telefon během dne dobíjet.

Pohotovostní doba je 610 hodin. Tento údaj vyjadřuje, po jak dlouho dobu vydrží telefon na jedno nabití v případě, že ho zvlášť aktivně nepoužíváte. Výdrž baterie při volání je, podobně jako Standby time údaj, který nám říká, jak dlouho na jedno nabití vydrží telefon při nepřetržitém telefonování. U telefonu Kazam Life R5 je to 1080 minut.

Zobrazit více
TECHNOLOGIE Kazam Life R5
Technologie GSM
KOMUNIKACE Kazam Life R5
2G technologie připojení 800 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth
Služby pro zasílání zpráv SMS, MMS

Pomocí Bluetooth pak snadno propojíte telefon s dalšími zařízeními s bezdrátovou komunikací, jako jsou například sluchátka, reproduktory, televize nebo tablet a další.

Zobrazit více
FUNKCE Kazam Life R5
Funkce telefonu Speakerphone, časovač hovorů, vibrační upozornění
Základní organizační funkce Kalendář, kalkulačka, stopky, převod měn, budík
OSTATNÍ Kazam Life R5
Obsah balení Sluchátka, kabel USB, napájecí adaptér, šňůrka na krk
Normy (standardy) IP67

Podobné mobilní telefony

Ostatní telefony Kazam

Další projekty: